• Швидко і дорого купимо Ваше авто в будь-якому стані !!!
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта
 • Прозора процедура угоди
 • Величезний досвід роботи
 • Професійна і неупереджена оцінка авто
 • Можливість погашення кредиту, обмін, доплата
 • Юридичне супроводження
 • Самовивезення авто

Автовикуп - найкраще рішення для швидкого продажу авто !!!

Вирішили самостійно продати авто, Вам необхідні гроші. Тоді вам потрібно буде налаштуватися вирішити масу необхідних завдань. Передпродажна підготовка, поїздка в МРЕВ, зняття з обліку, подача оголошень, зустріч з покупцями, витратні і виснажливі поїздки на СТО з потенційними покупцями і тд.

Чи можливо всього цього уникнути і прискорити з максимальним ефектом? Звертайтеся до професіоналів !!! Телефонуйте Прам зараз та дізнайтесь скільки ми готові запропонувати за Ваш автомобіль !!! З нами ви не відчуєте дискомфорту і швидко вирішите свої завдання !!!

  НАШІ ПЕРЕВАГИ

  • МОМЕНТАЛЬНО РОЗРАХУНОК, ПРОТЯГОМ ГОДИНИ
  • ВИКУП АВТОМОБІЛЯ ПІСЛЯ ДТП
  • ПРОФЕСІЙНА І НЕУПЕРЕДЖЕНОЮ ОЦІНКОЮ АВТО
  • САМОВИВІЗ, УКРАЇНА, КИЇВ І ОБЛАСТЬ
  • МОЖЛИВІСТЬ ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ
  • ЮРИДИЧНЕ СОПРОВОЖДЕНІЕЬ

  Основні переваги роботи з нами:

  Автомобіль застрахований від шахрайства, угода документується абсолютно легально і законно.
  Наша компанія вирішить необхідні питання оформлення угоди у всіх необхідних службах.
  Всього за декілька годин ми зможемо все оформити і здійснити викуп дорого Вашого авто, а Ви відразу отримаєте всю потрібну суму.
  Ми адекватно підходимо до питання оцінки кожної машини і пропонуємо тільки найвигідніші умови — до 90% від ціни на ринку.
  Наша компанія готова до придбання не тільки справних авто, а й авто після ДТП, після поломки і з абсолютно будь-якими пошкодженнями. Також в разі, коли немає документів на машину або авто не розтаможенное, ми викуповуємо його також на максимально вигідних умовах для клієнта.

  Безпека угоди

  У тому випадку, коли в Вас виникають питання по продажу, консультація наших професійних менеджерів допоможе вирішити них. Для цього досить зробити дзвінок по телефону вгорі сайту або заповнити форму. Будучи компанією з великим досвідом угод з викупу авто ми проводимо всі операції тільки в повній відповідності з правовим полем і тому гарантуємо повну законность.Прозрачние умови викупу авто. Офіційне оформлення, юридичний супровід процесу Автовикуп і перереєстрації автомобіля складання договору купівлі-продажу. А найголовніше, Ви безсумнівно залишитеся задоволені нашою роботою і зможете терміново вирішити Ваші фінансові питання.

  Що робити якщо автомобіль битий?

  Продати автомобіль, особливо автомобіль після ДТП — складне і не завжди приємна справа, оскільки на вторинному ринку пропозиції продати автомобіль у багато разів перевищують попит. А якщо Ви хочете ще це зробити з кращого матеріальною вигодою собі і у вас немає певного досвіду в таких угодах, то можна витратити море вільного часу. Ідуть місяці і Вам доводиться чекати на покупця або ж продати швидше, але за безцінь. Але все-таки є вихід з цієї непростої ситуації. Звернувшись в нашу компанію ви зможете отримати наближену до ринкової ціни за авто суму грошей, причому дуже швидко через популярну послугу терміновий автовикуп.

  Безкоштовна оцінка вашої машини

  Грунтуючись на технічний стан транспортного засобу — ми проводимо оцінку його вартості, спираючись на середню ціну такої машини на ринку. У будь-який зручний для вас час, наші фахівці в найкоротші терміни підрахують його середньої вартість вашого авто.

  Безпека угоди

  Прозорі умови ппроцедури Автовикуп. Офіційне оформлення, юридична підтримка процесу перереєстрації авто, складання акта купівлі-продажу. Процес оформлення — дуже швидкий і є абсолютно безкоштовним.