ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС?

ПРОФЕСІЙНИЙ ПОШУК І ПІДБІР АВТОМОБІЛІВ.

Наші експерти проведуть пошук і попереднє тестування на місці автомобіля для Вас. Проінформують про стан за допомогою Viber чат або Skype в режимі онлайн. Після прийняття рішення про покупку автомобіль буде перевірений на СТО, з перевіркою двигуна і ходової, після чого автомобіль проходить державний техогляд, згідно європейських стандартів.

НАШ ДОСВІД — ГАРАНТІЯ ЯКІСНОЮ ПОСЛУГИ!

Команда RealAuto 15 років в автомобільному бізнесі. Використовуйте наш досвід! Купуючи автомобіль з нашою допомогою Ви отримуєте гарантію і якісну послугу. Ми знаємо всі підводні камені при покупці автомобіля. Ми з повною відповідальністю беремо на себе всі можливі ризики. Ви отримаєте якісний автомобіль з мінімальними витратами!

НАШ ДОСВІД — ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО КЛІЄНТА

Вам необов’язково виїжджати в іншу країну для отримання автомобіля! Не потрібно витрачатися на відкриття візи, оплачувати дорогого брокера, експертний висновок, сертифікат відповідності та стояти в митній зоні. Ми працюємо під ключ і передамо вам машину готову для постановки на облік в «Сервісному центрі МВС» (МРЕВ) в Вашому місті.

ФІКСОВАНА ЦІНА ЗА ПОСЛУГУ — 500 €

Унікальна пакетна послуга «Розмитнення під ключ» за фіксованою ціною. Вам не потрібно турбуватися про непередбачених витрат. Ви чітко можете спрогнозувати свій бюджет на купівлю автомобіля. Все просто! Вартість автомобіля + вартість розмитнення + витрати на паливо + наші послуги 500 € = Ваш автомобіль готовий до постановки на облік в Україні.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Недорого розмитнити б / у автомобіль з Європи за зниженими ставками акцизного збору стало можливим з 01 серпня 2016 року завдяки закону №3251. Щоб застосувати так званий «пільговий тариф» автомобіль повинен відповідати нормам ЄВРО-5 і бути не старше 6 років на момент покупки. Це лише основні моменти на які варто звернути увагу при пошуку і доборі автомобіля на іноземних сайтах таких як:

Вартість розмитнення б / у автомобіля в Україні розраховується від ціни автомобіля наступним чином: 10% мита 20% ПДВ. І в добавок той самий пільговий акциз який залежить від типу автомобіля, виду палива, і об’єму двигуна. Скориставшись нашими послугами Вам не потрібно буде витрачати час на вивчення всіх правил і законів щодо ввезення та розмитнення автомобіля в Україну.

Послуга «Розмитнення під ключ»

Компанія «RealAuto» надає послуги з пошуку, доставки легкових і комерційних автомобілів з Європи під розмитнення, а також повне сприяння та підготовку всіх необхідних документів для розмитнення автомобіля в Україні. У вартість послуги розмитнення автомобіля входить:

  • Пошук і підбір бажаного автомобіля.
  • Виїзд на огляд до продавця (без обмежень на кількість потенційних до покупки автомобілів) з подальшою діагностикою на СТО перед покупкою.
  • Контроль об’єктивного оформлення інвойсу (оціночної вартості) договору кули продажу від якого вважаються митні платежі.
  • Повний «пакет брокерських послуг» супровід і підготовка документів для розмитнення авто в Україні.

У підсумку ви отримуєте розмитненого автомобіль готовий до постановки на облік в «Сервісному центрі МВС» (МРЕВ).