Компанія «Реал Авто», надає послуги з пошуку, підборі, купівлі і доставці обраного Вами автомобіля з країн Європи, а також надає додаткову послугу підготовки необхідного пакету документів для подальшої процедури розмитнення в Україні. Вартість процесу послуги розмитнення включає в себе:

  • Підбір необхідного автомобіля; Виїзд для огляду до потенційного продавця і подальша діагностика на СТО перед оформленням покупки авто;
  • Ретельний контроль об’єктивності оформлення оціночної вартості (інвойсу) договору купівлі-продажу, від якого розраховуються митні внески;
  • Супровід і підготовчі процеси оформлення документації для подальшої розмитнення на території України;
  • Отримання покупцем розмитненого автомобіля, повністю готового до постановки на облік в Сервісному центрі МВС (МРЕВ). Закон № 3251, який регламентує зниження ставок акцизних норм при розмитненні автомобілів б / у, привезених з Європи, дозволяє істотно знизити витрати на дорогу процедуру митного очищення. Згідно пільговими тарифами, автомобіль на момент покупки повинен бути не старше шести років і відповідати нормам ЄВРО-5 або ЄВРО-6. Вартість пільгового акцизу різна і може варіювати в залежності від типу ввезеного транспортного засобу, об’єму його двигуна і виду використовуваного палива. Вартість же самого процесу розмитнення включає в себе пільговий акцизний збір, 20% ПДВ і 10% митну держмито.

ОБМЕЖЕННЯ

За ввезення імпортних легкових пасажирських автомобілів з пробігом:

  • Автомобілі, які можна буде «розмитнити» за зниженими ставками, повинні бути випущені після 1.01.2011 року;
  • Знижені ставки акцизу не поширюється на ТЗ, вироблені або ввезені з країн-окупантів або агресорів;
  • Знижені ставки акцизу можна використовувати для «розмитнення» тільки одного автомобіля протягом календарного року;
  • Якщо до закінчення 365 днів автомобіль «розмитненого» за зниженими ставками акцизу, продати — слід сплатити акцизний збір за повною ставкою, згідно з чинним Податковим кодексом;
  • Спеціальні ставки акцизу дійсні до кінця 2018 роки;
  • Автомобіль повинен відповідати нормам Євро-5, а з 1.01.2018 року — Євро-6.

КОМПАНІЯ «REALAUTO» ПРОПОНУЄ:
ШОПІНГ-ТУР ЗА АВТОМОБІЛЕМ В ЄВРОПУ!

Пропонуємо новий спосіб покупки авто «Шопінг-тур за автомобілем в Європу». Для тих, хто хоче особисто взяти участь в підборі та купівлі авто ми надаємо послугу «Шопінг тур». Скориставшись даною послугою Ви зможете не тільки контролювати процес підбору і покупки, а особисто бути присутнім на кожному етапі придбання автомобіля і самостійно приймати рішення, оцінивши всі «За» і «Проти». . Якщо у Вас виникають труднощі при відкритті візи ми зможемо Вам допомогти у вирішенні даної проблеми.После покупки ми допоможемо Вам пройти всі необхідні інстанції, передбачені законодавством країни, в якій купується авто, по переоформленню автомобіля і оформимо необхідний пакет документів для перетину кордону України та подальшої експлуатації авто на території України.

АВТОМОБІЛІ З ЄВРОПИ.
БЕЗ РОЗМИТНЕННЯ. ЗАКОННО. НАДІЙНО.

Компанія «RealAuto» надає послуги з пошуку, купівлі і доставці автомобілів з Литви, Латвії, Польщі, Чехії та інших країн Європи, а також в оформленні документів для легальної експлуатації не розмитнений автомобілів на території України. Багато хто, почувши про їзді на машинах з європейськими номерами вважають, що ці автомобілі повинні виїжджати за кордон кожні 5-10 днів, або як мінімум раз на рік. Ми допоможемо Вам законно оформити документи, для їзди на території України на закордонних номерах протягом 5 років без перезаїздів (перетину) меж. Ви напевно, все частіше помічаєте, що на вулицях з’явилася велика кількість машин з європейськими номерами. Запевняємо Вас, що більшість водіїв цих машин українці. Громадяни України можуть їздити на машинах з Європи абсолютно законно! Ні для кого не секрет, що автомобілі в Європі коштують значно дешевше, часто ціна нижче в два, три або й більше разів ніж на території України. Ми пропонуємо вам купити авто європейської якості за доступною для Вас ціною. Ознайомитися з ціновою політикою машин з Європи Ви зможете на таких сайтах: www.ru.autoplius.lt, www.ru.autogidas.lt, www.mobile.de, www.autoscout24.de.

ПОСЛІДОВНІСТЬ НАШОЇ З ВАМИ РОБОТИ:

Підбір автомобіля. Ви можете зробити це самостійно, вибравши на сайтах європи або ж за допомогою наших автоекспертів. Укладання договору. У договорі ми вказуємо, які зобов’язання нашої компанії перед Вами, обумовлюються терміни і т.д. Підбір і діагностика автомобіля. Для того що б Ви бачили всю процедуру з підбору та діагностиці автомобіля, ми створюємо Viber чат в якому ми надаємо Вам, детальний відео і фотозвіт машини і проходження СТО. Що б Ви могли дистанційно, максимально взяти участь у всіх цих процесах в реальному часі. Всі дії спрямовані на огляд і придбання автомобіля, приймаються тільки після Вашого рішення. Купівля і доставка автомобіля в Україну. Авто заїжджає і знаходиться на території України на законних підставах, про що свідчить оформлений нами пакет документів. Оплата послуг проводиться за фактом доставки автомобіля Вам. Доставка здійснюється протягом 3-5 робочих днів з моменту узгодження з Вами покупки і її оплати.